Ana Sayfa / KPSS & Atamalar / ÖSYM Branş Bazında Sıralamaları Açıkladı

ÖSYM Branş Bazında Sıralamaları Açıkladı

ÖSYM bir saat kadar önce KPSS 2016 Ortaöğretim ve Önlisans Branş Bazında sıralamaların açıklandığına ilişkin duyuru yaptı. Duyuruya şu linkten ulaşabilirsiniz.

brans-siralamalari

Branş Sıralamamı göremiyorum

Evet maalesef duyuruya rağmen hala link aktif değil ve sıralamaya bakamıyoruz, az önce ÖSYM’yi arayıp durumu bildirdik, bize sistem yükleniyor bekleyin az sonra yayınlanacak dediler. ÖSYM linki aktif etmeden neden duyuru geçer buda merak konusu ancak en netice sıralamaları en geç 17:00’ye kadar görebileceğiz. Kadrolarında ucu göründü demektir, muhtemelen yarın ya da perşembe günü açıklanır. Link aktif olduğunda Facebook sayfamızdan yine duyuru geçeceğiz, buraya ya da sayfamıza sıralamanızı ve puanınızı yazarsanız analizlerimizi sizinle paylaşabiliriz. Facebook sayfa adresimiz; https://www.facebook.com/cagrimh/ buradan bizi takip edebilirsiniz.

Branş Sıralamasına nereden bakabilirim?

Branş sıralamasına bakabilmek için ais.osym.gov.tr adresine TCKN ve şifre ile giriş yapmalısınız, daha sonra sol menüden Başvuruların/Tercihlerim sekmesine geçip Branş bazında sıralama kısmı aktif olduğunda görebileceksiniz. Link şu an aktif değil.

brans-bazinda-siralama

 

Güncelleme:  Link aktif, açıklandı. İlk izlenimim ortak kadro yok. Yoruma puan ve sıralama yazabilirsiniz…

Hakkında Admin

Bu habere de bakabilirisiniz

2017/1 Tercih Dönemi Başlıyor

2017/1 Tercih döneminin başlamasına çok az bir süre kaldı, zira tercihler 21 Temmuz’da toplanmaya başlayacak. …

7 Yorumlar

  1. 72 puan 952. Sıra

  2. 78.05 sıralama 215 ne olur hocam ? Ortak kadro gelmeyecegi yönünde beyanlariniz var ama çoğu kişi verilen ortak kadro geri alınmaz diyolar.Aydınlatırsanız sevinirim…

  3. Benim siralamam 264 atanma sansim var mi acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir